نوول لوکس

استرالیا به‌واسطه طبیعت ناب و موقعیت جغرافیایی خوبی که داره برای هرکسی جذابه و برای ساموئل و دو تا دوست شیطونش هم قطعاً همین‌طوره. اون‌ها علاقه دارن تا توی این سفر طولانی‌شون خیلی تجارب خوبی به دست بیارن.
در استرالیا، مبلورن و سیدنی به‌عنوان دو تا از مکان‌های توریستی شناخته‌شده تلقی می‌شن ولی ساموئل تصمیم گرفت تا به جایی بکر و منحصربه‌فرد بره. جزایر ریشرشی در غرب استرالیا جایی بود که ساموئل برای چند روز اقامت انتخاب کرد.
در جزیره میانی، دریاچه‌ای وجود داره به‌نام هیلیر که به‌واسطه رنگ آب صورتی بسیار مورد توجه قرار گرفته و گردشگران زیادی را به‌سمت خودش می‌کشه. این دریاچه در اغلب فصول به همین رنگه و این رنگ دریاچه برای پیک و پونی خیلی حیرت‌انگیز بود و باعث شد حسابی سر ذوق بیان، ولی از طرفی براشون یه‌کم عجیب هم بود، چون اون‌ها دریاچه رو فقط با رنگ آبی دیده بودن یا نهایتاً سبز، ولی آب صورتی براشون به‌شدت جالب بود.
در اطراف دریاچه حس‌وحال خوبی برپا بود و عده‌ای گردشگر دیگه هم حضور داشتن که از بازی پیک و پونی با هم حس خوبی بهشون دست داده بود و با اشتیاق اون‌ها رو نگاه می‌کردن و حتی بعضی‌هاشون هم با اون‌ها عکس یادگاری می‌گرفتند.
ساموئل هم با یکی از اهالی روستا هم‌صحبت شده بود و درمورد اون منطقه ازش سؤال می‌کرد.
برای ناهار تصمیم گرفتند از گوشت گوسفندان استرالیایی که از نژاد مرینوس هستن و به‌واسطه پشم زیاد بسیار شناخته‌شده‌‌ان، استفاده کنن. بوی گوشت گوسفندی کباب‌شده با سبزیجات تازه و نوشیدنی طبیعی، و طبیعت سرسبز و نشاط اون دریاچه همه‌چیز رو برای ساموئل و دوستاش حسابی رؤیایی کرده و بود. این‌قدر براشون رضایت‌بخش بود که حاضر بودن چند روز دیگه هم اونجا سپری کنن ولی خب، اون‌ها راه درازی رو در پیش داشتن و باید به خیلی شهرهای دیگه هم سر می‌زدن…

نوول لوکس